SN75LBC174DW
IC DRIVER 4/0 20SOIC
Quantity
RFQ
Specifications
Part Number:SN75LBC174DW
Manufacturer:N/A
Description:IC DRIVER 4/0 20SOIC
RoHs Status:
ROHS3 Compliant
Nkesp Part Number:73D-SN75LBC174DW
Part Status7518 pcs
Manufacturer:N/A
Voltage - Supply:4.75V ~ 5.25V
Type:Driver
Supplier Device Package:20-SOIC
Series:-
Protocol:RS422, RS485
Package / Case:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Package:Tube
Operating Temperature:0°C ~ 70°C